Внимание ! Примосия :)

Тук ще информираме всички относно предстоящи срещи, събития, конкурси, състезания, фестивали и т.н. на Асоциацията на домашните пивовари в БГ или форума.

Модератор: cervesa

Внимание ! Примосия :)

Мнениеот victoryvt » 09 Окт 2014, 16:41

ПРОМОЦИЯ

Във връзка с Октомврийския празник на домашните пивовари - 11-ти октомври, София, Халбите на ул. "3 уши" Асоциацията на домашните пивовари в България - АДПБ обявява кампания за набиране на нови членове срещу символичната сума от 12 лв. членски внос за 2014г. ( до края на годината който желае да се запише - ще плати толкова колкото остава от 12 до 0 лв. пропорционално да оставащите дни до края на годината)
Заявилите членство ще могат ВЕДНАГА да ползват отстъпката от 10% от електронния магазин , както и всички други предимства.

За да бъдете членове (и членки) на АДПБ е нужно да се запознаете с Устава на асоциацията, както и с Етичния кодекс на домашния пивовар.
Да ги приемете и спазвате !
Ето линк :
http://forum.beer-bg.com/viewtopic.php?f=14&t=2546

След това на срещата на 11-ти октомври ще можете да заплатите 12-те лв. в брой на касиера - Виктор Върбанов, т.е. - аз :D
За желаещите, които нямат възможност да присъстват на срещата на 11-ти - нека ми пишат тук ЛС и аз ще им дам сметката на Асоциацията за да направят банков превод.
Необходимите лични данни за членство са - трите имена, никнейм от форума и ЕГН, тъй като за всеки платен членски внос Асоциацията издава фактура и в нея на мястото на ЕИК се записва ЕГН на вносителя.

:text-thankyoublue:
Аватар
victoryvt
Администратор
Администратор
 
Мнения: 2089
Регистриран на: 27 Сеп 2012, 16:16
Местоположение: В.Търново

Назад към Срещи, конкурси, състезания на АДПБ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron